9 grudnia 2018

niedziela
10:00-14:00

Dla kogo

rodzice

Za ile

10 zł/każda osoba dorosła – koszty organizacyjne

płatne przed wydarzeniem przelewem na konto WA

Zapisy

biuro@warsztatyagaty.pl
tel. 883 908 901

KramMam

Kochane Mamy (I Taty też!), z ogromną przyjemnością i zaskoczeniem odkrywam często w przypadkowych rozmowach, jakie macie niesamowite talenty, pasje, zawody, zainteresowania. Chciałoby się to ogłosić każdemu, chciałoby się pokazać – zobacz! Ona tańczy taniec orientalny. Zobacz! Ten muzyk jest po godzinach świetnym stolarzem! Zobacz! Ona szyje ciuchy/zabawki/robi dywany! ZOBACZ! POSŁUCHAJ! ZAINSPIRUJ SIĘ! Spędź miło czas z miłymi i ciekawymi ludźmi. Kup jakiś fajny produkt rękodzielniczy, skosztuj ciasta domowej roboty, posłuchaj piosenki!
I tak oto wymarzyłam sobie reaktywację dawnego rękodzielniczego „Kramu Mam”, ale w wersji także „Mam Talent”.
Zachęcam szczególnie nasze mamy/tatów zajęciowych, ale także i innych, do przysłania W TERMINIE DO 23 LISTOPADA zgłoszeń mailowych na biuro@warsztatyagaty.pl, z informacją, co chcieliby zaprezentować, czym się pochwalić albo o czym ważnym powiedzieć/czym się podzielić z innymi. Proszę, stańcie się INSPIRACJĄ, nawet nie wiecie, jak wszyscy na to czekamy! COKOLWIEK to jest.
09 grudnia, w niedzielę, planuję ok. 4 godzinne spotkanie na luzie, przy kawie, wg harmonogramu, który powstanie z Waszych zgłoszeń i zostanie 01. grudnia wszystkim ogłoszony. Każdy prelegent/prelegentka dostanie (na życzenie) 5-15 minut na swoją prezentację, wystąpienia planuję co ok. 30 minut. Przybywajcie z dziećmi, partnerami, będzie muzyka, kawa, herbata, małe „conieco”, przynoście swoje wyroby – będzie je można sprzedawać czy wymieniać lub darować. Przybywajcie WSZYSCY – Ci co inspirują i Ci co chcą być inspirowani.

ZAPISY:
– PRELEGENCI mail do 23. listopada br na adres biuro@warsztatyagaty.pl z podaniem danych osobowych, nr telefonu i krótkiej informacji, co będziecie prezentować;
– pozostali mail biuro@warsztatyagaty.pl i tel. 883 908 901