6 października 2018

sobota
12:00-13:00

Dla kogo

przedszkolaki z opiekunami

Za ile

45 zł osoba (Mała albo Mała i Duża) 80 zł dwie osoby (Małe albo – 2 Małe i Duża)
płatne przed wydarzeniem przelewem na konto WA

Zapisy

biuro@warsztatyagaty.pl
tel. 883 908 901

mindfullness

Zapraszamy przedszkolaki razem z ich opiekunami na niezwykłe spotkanie, prowadzone przez doświadczoną specjalistkę!

W dzisiejszym szybkim i pełnym różnorodnych bodźców życiu, bardzo trudno jest małym dzieciom zrelaksować się i zapanować nad własnymi emocjami. Anna Matyja-Bielska proponuje zatem Małym i Dużym spotkania, na których wybieramy się w podróż w głąb naszego ciała i umysłu, po to, by zwolnić i być bardziej świadomym tego, co dzieje się wewnątrz i wokół nas. Poprzez zabawę, nauczymy się koncentracji i korzystania z uważności na co dzień. Rodzice i opiekunowie będą mogli dowiedzieć się jak wspierać dzieci w momentach trudnych emocji i stresu, a także zrelaksują się ze swoim maluchem.
UWAGA – spotkania będą powtarzane, warto się nastawić na kontynuację, bo to metody skuteczne przy częstych powtórzeniach i treningach. Niewiele dobrych i ważnych zmian dzieje się „ot tak” 😉

Anna Matyja-Bielska: z wykształcenia filozof, nauczyciel oraz trener kreatywności. Z zamiłowania fotograf, podróżnik, krawcowa. Prywatnie mama Tosi i Zosi, które wychowuje w duchu Rodzicielstwa Bliskości oraz Porozumienia bez Przemocy. Fascynatka fińskiej edukacji. Założycielka Stowarzyszenia Kreatywnego Poznania KreoTeam oraz wolontariuszka w Fundacji Odyseja Umysłu.

UWAGA!
Zgłoszenie ewentualnej nieobecności do 08:00 rano w dniu warsztatu, daje możliwość wykorzystania wpłaty na inne wydarzenie organizowane przez WA w sezonie 2018/19.