O nas

Agata Nowaczyk-Łokaj

Agata Nowaczyk-Łokaj

założycielka i właścicielka firmy oraz marki Warsztaty Agaty, a także miejsca warsztatowego o tej samej nazwie. Z pierwotnego wykształcenia prawniczka (UAM), z pasji trenerka improwizacji tanecznych, po przygotowaniu pedagogicznym i długiej drodze edukacji w kilku dziedzinach zawodowych oraz rozwoju osobistego różnymi metodami warsztatowymi i terapeutycznymi. Pasjonatka stosowania metod ruchowych i tanecznych do pogłębiania samoświadomości, uwalniania energii, budowania relacji z sobą i innymi ludźmi. Autorka wielu scenariuszy zabaw edukacyjnych i rozwojowych. W budowaniu i prowadzeniu zajęć dla dzieci towarzyszy jej perspektywa Dziecka, podejście związane ze swobodą wyboru, wzajemnym szacunkiem i oparciem w relacji Dziecko-Dorosły. Zajęcia buduje i prowadzi z inspiracji wieloma metodami, tworząc z tego autorski program. Prywatnie – rogata dusza, którą stać na wiele, mama Wojtka i Kuby.

Inga Schoepe
Alicja Majewska

Alicja Majewska

osoba odpowiedzialna za funkcjonowanie lokalu Warsztaty Agaty przy ul. Lodowej, gospodyni i dobra dusza warsztatów. Z wykształcenia krawcowa, jest główną osobą wspierającą zajęcia i współtwórczynią dekoracji. Dba o ład, zaopatrzenie, świeżą kawkę i miłą atmosferę. Niezwykle solidna i obowiązkowa, a do tego bardzo sympatyczna i uwielbiana przez dzieciaki i mamy. Prywatnie mama dorosłych Kuby i Patryka oraz prawie dorosłej Zuzanny, babcia cudnej Julki.

Agnieszka Zbrożek-Gólska
Agnieszka Łaszcz

Agnieszka Łaszcz

osoba prowadząca Zabawy z Fizjoterapią i Sportowe Przedszkolaki, obecnie Rozwojowe Grupy Zabawowe. Z wykształcenia fizjoterapeutka po AWF w Poznaniu, po kursie terapii manualnej, aktywna terapeutka techniki Bowena. Była trenerka kajakarstwa dla dzieci. Zrównoważona, zaangażowana, nieoceniająca i otwarta. Pasjonatka sportowego trybu życia, wycieczek górskich, wspinaczki, rowerów. Mama Stasia i Magdy, równie aktywnych jak ich mama.

Beata Szmagaj
Dorota Wysocka

Dorota Wysocka

osoba prowadząca zajęcia Rozwojowych Grup Zabawowych. Z wykształcenia pedagożka specjalna (UAM) pracująca na co dzień z dziećmi dotkniętymi autyzmem w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Z. Tylewicza w Poznaniu Przedszkole dla Dzieci z Autyzmem. Wieloletnia harcerka i drużynowa drużyny harcerskiej na poznańskim Łazarzu, wiecznie uśmiechnięta i bardzo zajęta społeczniczka, człowiek z „sercem na dłoni”. Uwielbia biwaki, rowery i wycieczki. Mama Tosi i Zuzi. Zuzia także uczęszczała na nasze warsztaty.

Joanna Sterna
Wyślij wiadomość
Agata Nowaczyk-Łokaj
Inga Schoepe

Inga Schoepe

osoba odpowiedzialna za funkcjonowanie biura online Warsztaty Agaty, a więc za wszystkie zapisy, mailingi, informacje, wyjaśnienia. Ukończyła Stosunki Międzynarodowe na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, po czym pracowała w bankowości. Jako mama uczestniczyła w zajęciach Warsztatów Agaty ze swoimi dziećmi i stąd początek jej współpracy z nami. Jest odpowiedzialna, zorganizowana i wesoła. Kocha górskie wędrówki oraz chwile zapomnienia nad książką, najchętniej przy kawce i cieście, które piecze w hurtowych ilościach. Mama Łucji i Teodora.

Alicja Majewska
Agnieszka Zbrożek-Gólska

Agnieszka Zbrożek-Gólska

osoba wspierająca oraz prowadząca zajęcia Rozwojowych Grup Zabawowych, animator zabaw dla dzieci. Studiowała muzykologię na UAM w Poznaniu, z pasji od wielu lat jest masażystką masażu MA-URI. Gra na gitarze, pianinie i bardzo chętnie śpiewa. W relacji z ludźmi bardzo otwarta oraz niezwykle wesoła i energiczna. We wczesnej młodości zapalona harcerka, wciąż uwielbia biwaki, kajaki, rowery, najchętniej odpoczywa na „łonie natury”. Mama dorosłego Andrzeja, nastoletniego Michała i przedszkolnej Natalki, z którą uczęszczała, jako Mama, na zajęcia Warsztatów Agaty.

Agnieszka Łaszcz
Beata Szmagaj

Beata Szmagaj

osoba prowadząca zajęcia Rozwojowych Grup Zabawowych. Z wykształcenia polonistka (UAM) i absolwentka studium teatralnego. Zwolenniczka edukacji poza systemowej, Rodzicielstwa Bliskości, Porozumienia Bez Przemocy, długiego karmienia piersią – jednak zdecydowanie bez skrajności i fanatyzmu, co odnosi do każdej sfery życia. Doświadczona w budowaniu platform e-learningowych. Wesoła i energiczna mama Ignacego, z którym przez parę lat uczęszczała jako Mama na Warsztaty Agaty.

Dorota Wysocka
Joanna Sterna

Joanna Sterna

prowadząca Rozwojową Grupę Zabawową dla najstarszych dzieci w Warsztaty Agaty. Ukończyła Marketing i Zarządzanie na Uniwersytecie Zielonogórskim. Wieloletnia drużynowa harcerska, zapamiętana jako druhna od pląsów. Rodzicielstwo pojmuje jako szacunek, towarzyszenie dziecku, zapewnienie bezpiecznej przestrzeni do spontanicznego odkrywania świata oraz zaufanie do siebie samej jako mamy. Wesoły wulkan energii i zaangażowania. Mama Lenki i Jacka, z którymi jako Mama uczęszczała i uczęszcza na nasze warsztaty.

Ważniejszym od tego CO robisz, jest to, JAK to robisz.