O nas

Agata Nowaczyk-Łokaj

Agata Nowaczyk-Łokaj

założycielka i właścicielka firmy oraz marki Warsztaty Agaty, a także miejsca warsztatowego o tej samej nazwie. Z pierwotnego wykształcenia prawniczka (UAM), z pasji trenerka improwizacji tanecznych, po przygotowaniu pedagogicznym i długiej drodze edukacji w kilku dziedzinach zawodowych oraz rozwoju osobistego różnymi metodami warsztatowymi i terapeutycznymi. Pasjonatka stosowania metod ruchowych i tanecznych do pogłębiania samoświadomości, uwalniania energii, budowania relacji z sobą i innymi ludźmi. Autorka wielu scenariuszy zabaw edukacyjnych i rozwojowych. W budowaniu i prowadzeniu zajęć dla dzieci towarzyszy jej perspektywa Dziecka, podejście związane ze swobodą wyboru, wzajemnym szacunkiem i oparciem w relacji Dziecko-Dorosły. Zajęcia buduje i prowadzi z inspiracji wieloma metodami, tworząc z tego autorski program. Prywatnie – rogata dusza, którą stać na wiele, mama Wojtka i Kuby.

Inga Schoepe
Alicja Majewska

Alicja Majewska

osoba odpowiedzialna za funkcjonowanie lokalu Warsztaty Agaty przy ul. Lodowej, gospodyni i dobra dusza warsztatów. Z wykształcenia krawcowa, jest główną osobą wspierającą zajęcia i współtwórczynią dekoracji. Dba o ład, zaopatrzenie, świeżą kawkę i miłą atmosferę. Niezwykle solidna i obowiązkowa, a do tego bardzo sympatyczna i uwielbiana przez dzieciaki i mamy. Prywatnie mama dorosłych Kuby i Patryka oraz prawie dorosłej Zuzanny, babcia cudnej Julki.

Agnieszka Zbrożek-Gólska
Agnieszka Łaszcz

Agnieszka Łaszcz

osoba prowadząca Zabawy z Fizjoterapią i Sportowe Przedszkolaki, obecnie Rozwojowe Grupy Zabawowe. Z wykształcenia fizjoterapeutka po AWF w Poznaniu, po kursie terapii manualnej, aktywna terapeutka techniki Bowena. Była trenerka kajakarstwa dla dzieci. Zrównoważona, zaangażowana, nieoceniająca i otwarta. Pasjonatka sportowego trybu życia, wycieczek górskich, wspinaczki, rowerów. Mama Stasia i Magdy, równie aktywnych jak ich mama.

Beata Szmagaj
Dorota Wysocka

Dorota Wysocka

osoba prowadząca zajęcia Rozwojowych Grup Zabawowych. Z wykształcenia pedagożka specjalna (UAM) pracująca na co dzień z dziećmi dotkniętymi autyzmem w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Z. Tylewicza w Poznaniu Przedszkole dla Dzieci z Autyzmem. Wieloletnia harcerka i drużynowa drużyny harcerskiej na poznańskim Łazarzu, wiecznie uśmiechnięta i bardzo zajęta społeczniczka, człowiek z „sercem na dłoni”. Uwielbia biwaki, rowery i wycieczki. Mama Tosi i Zuzi. Zuzia także uczęszczała na nasze warsztaty.

Wyślij wiadomość
Agata Nowaczyk-Łokaj
Inga Schoepe

Inga Schoepe

osoba odpowiedzialna za funkcjonowanie biura online Warsztaty Agaty, a więc za wszystkie zapisy, mailingi, informacje, wyjaśnienia. Ukończyła Stosunki Międzynarodowe na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, po czym pracowała w bankowości. Jako mama uczestniczyła w zajęciach Warsztatów Agaty ze swoimi dziećmi i stąd początek jej współpracy z nami. Jest odpowiedzialna, zorganizowana i wesoła. Kocha górskie wędrówki oraz chwile zapomnienia nad książką, najchętniej przy kawce i cieście, które piecze w hurtowych ilościach. Mama Łucji i Teodora.

Alicja Majewska
Agnieszka Zbrożek-Gólska

Agnieszka Zbrożek-Gólska

osoba wspierająca oraz prowadząca zajęcia Rozwojowych Grup Zabawowych, animator zabaw dla dzieci. Studiowała muzykologię na UAM w Poznaniu, z pasji od wielu lat jest masażystką masażu MA-URI. Gra na gitarze, pianinie i bardzo chętnie śpiewa. W relacji z ludźmi bardzo otwarta oraz niezwykle wesoła i energiczna. We wczesnej młodości zapalona harcerka, wciąż uwielbia biwaki, kajaki, rowery, najchętniej odpoczywa na „łonie natury”. Mama dorosłego Andrzeja, nastoletniego Michała i przedszkolnej Natalki, z którą uczęszczała, jako Mama, na zajęcia Warsztatów Agaty.

Agnieszka Łaszcz
Beata Szmagaj

Beata Szmagaj

osoba prowadząca zajęcia Rozwojowych Grup Zabawowych. Z wykształcenia polonistka (UAM) i absolwentka studium teatralnego. Zwolenniczka edukacji poza systemowej, Rodzicielstwa Bliskości, Porozumienia Bez Przemocy, długiego karmienia piersią – jednak zdecydowanie bez skrajności i fanatyzmu, co odnosi do każdej sfery życia. Doświadczona w budowaniu platform e-learningowych. Wesoła i energiczna mama Ignacego, z którym przez parę lat uczęszczała jako Mama na Warsztaty Agaty.

Dorota Wysocka
Joanna Sterna

Ważniejszym od tego CO robisz, jest to, JAK to robisz.