Poduszeczki

Nasze prowadzące Agnieszka Łaszcz, fizjoterapeutka i terapeutka manualna, znająca się na rozwoju ruchowym i fizycznym dziaciaków oraz Agnieszka Zbrożek-Gólska, która z wykorzystaniem naturalnych instrumentów nauczy Was delikatnych piosenek do masażyków, wesołych do podróżowania i kołysanek do spania. Zaprosimy na „Poduszeczki”: Agatę, która kilka razy przyjdzie z Wami i Waszymi dziećmi zatańczyć i zachęcić do wspólnego z dzieckiem ruchu; Lidkę, która kilkukrotnie zawita z wiedzą dietetyczną i poradami w zakresie rozszerzania diety maluszka; Ingę, która chętnie pokaże Wam zalety pieluszek wielorazowych; Radka, który pokaże podstawowe rzeczy z zakresu pierwszej pomocy; znajome nauczycielki chustowania czy logopedki….
Znamy różnych specjalistów oraz cudne Mamy, które chętnie podzielą się z Wami swoimi pasjami i opowiedzą o możliwości ich realizacji przy dziecku. A to wszystko w otoczeniu naszych RGZtowych dekoracji, w wesołej i miłej atmosferze, zgodnie z podstawowym rytmem zajęciowym i z pełnym przyzwoleniem na naturalne bycie z dzieckiem: karmienie, spanie, przewijanie, wychodzenie. BO TO, ŻE MAMY DZIECI W PODUSZECZKACH, NIE ZNACZY, ŻE MAMY SIEDZIEĆ Z NIMI W DOMU. A potem będziecie aż nadto gotowi by dołączyć do szaleństw Rozwojowych Grup Zabawowych 😉

Prowadzące

Agnieszka Zbrożek

Agnieszka Łaszcz

Dla kogo

rodzice i dzieci 1-5 miesięcy

Czas

czwartki od 14:30 do 16:00

Strój

Z uwagi na charakter planowanych zabaw, proszę zarówno Dzieci jak i ich opiekunów, o strój WYGODNY, umożliwiający swobodne, czasem intensywne poruszanie się, siadanie lub leżenie na podłodze, a także proszę o zmianę obuwia na „miękkie” lub na skarpetki.

Warto mieć także dla Dziecka strój na zmianę, potrzebny w przypadku aktywności plastycznych czy zabaw z wodą, owocami, itp.

Szczegóły zajęć

Poduszeczki