15 lipca 2019

poniedziałek
10:00-12:00

Dla kogo

Dorośli (lub Dorośli z Dziećmi)

Za ile

65 zł/osoba (w cenie dwa rożki z henną, kawa/herbata, woda),
płatne przed wydarzeniem przelewem na konto WA Spółka

Zapisy

biuro@warsztatyagaty.pl
tel. 883 908 901

Warsztat_Mehendi

Kochani Dorośli (lub Dorośli z Dziećmi). Na rozpoczęcie naszego egzotycznego wakacyjnego tygodnia (tematem przewodnim warsztatów RGZ będą Ogrody Księżniczki Szeherezady), zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie – wakacyjną edycję warsztatów mehendi czyli wschodniej sztuki zdobienia ciała!

Na spotkaniu Klaudyna Bronowska, kobieta o potężnej wiedzy historycznej, fajnym poczuciu humoru i wspaniałych umiejętnościach zdobniczych, opowie nam, czym jest henna, jaka jest jej historia i jakie jest jej zastosowanie w kosmetyce. Dowiemy się także, jakie znaczenie symboliczne ma malowanie ciała i jakie rytuały są z tym związane. A w części praktycznej będziemy się bawić! Klaudyna pokaże nam najbardziej charakterystyczne wzory hinduskie i arabskie oraz najbardziej popularną technikę aplikacji henny – za pomocą rożków. Każdy uczestnik otrzyma własne materiały i stworzy swoje własne, niepowtarzalne wzory. Henna, której będziemy używali, jest naturalną, czystą henną sprowadzaną z Indii.

UWAGA! Na spotkanie można przyjść z dzieckiem, będą wyłożone dla dzieci drobne zabawki, przestrzeń jest przyjazna. Podczas warsztatu nie gwarantujemy dzieciom osobnych aktywności scenariuszowych czy opieki.

 

W przypadku zgłoszenia ewentualnej nieobecności do 08:30 rano w dniu wydarzenia, wpłatę możecie wykorzystać na inne wydarzenie organizowane przez WA w okresie letnim.