latarnia_morska_data

Dorosły jak latarnia morska

SEMINARIUM INSPIRUJĄCE

Zapraszamy rodziców, wychowawców, opiekunów oraz wszystkie osoby zainteresowane budowaniem relacji opartej na wzajemnym szacunku na seminarium inspirujące “Jakiego przywództwa potrzebują dzieci? Dorosły jak latarnia morska”.

Więcej

plastyczne_przedszkolaki-swieta_data

Plastyczne Przedszkolaki - Święta!

WARSZTATY

Zapraszamy fanów Dominiki Przybylskiej, a także tych, którzy dopiero nimi się staną, na przedświąteczne plastyczne dłubanki.
Dominika w miłym, może nawet śnieżnym nieco klimacie, jak zwykle na wesoło, ale też na bardzo praktycznie, pokaże Wam, jak udekorować Święta.

Więcej

KramMam_data

KramMam, MamTalent

SPOTKANIE INSPIRUJĄCE

ZOBACZ! POSŁUCHAJ! ZAINSPIRUJ SIĘ! Spędź miło czas z miłymi i ciekawymi ludźmi. Kup jakiś fajny produkt rękodzielniczy, skosztuj ciasta domowej roboty, posłuchaj piosenki!
I tak oto wymarzyłam sobie reaktywację dawnego rękodzielniczego „Kramu Mam”, ale w wersji także „Mam Talent”.

Więcej

rodzinne_bebnienie_date_gru

Rodzinne Bębnienie

WARSZTATY

Zapraszamy dzieci od 2 roku życia wzwyż, z opiekunami, na Rodzinne Bębnienie z Kubą Banasiem – znanym i lubianym poznańskim bębnistą, muzykiem sesyjnym i nauczycielem.

Więcej

swieta_ogorek_date

Świąteczne piosenki Wujka Ogórka - piosenki dla NAJmniejszych

KONCERT

Wujek Ogórek Mikołajem?!
Pewnie, że TAK!

Zapraszamy dzieciaki w różnym wieku (przedszkolaki mile widziane) na koncert Przemka Urbaniaka. Będzie świątecznie, będzie zimowo. I będzie premiera NOWEJ płyty Wujka Ogórka!

Więcej