oswoic_jeza_data

Oswoić Jeża - twórcze spotkanie dla dzieci 3 - 7 lat

WARSZTATY

Zapraszamy dzieci w wieku 3 do 7 lat na BARDZO wyjątkowe spotkanie z opowieścią i pracą twórczą oraz BARDZO wyjątkową osobą – Agnieszką Rogaczewską-Foryś.

Zajęcia przygotowane są w oparciu o książkę „Jeż” Katarzyny Kotowskiej, wpisanej na listę Kanonu książek dla Dzieci i Młodzieży.

Więcej

the_roadhouse_data

The Roadhouse i Andrzej Kownacki nie tylko dla Dzieci

KONCERT

W listopadowe pochmurne dni zapraszamy Was na bardzo amerykański koncert. Wystąpi poznański duet The Roadhouse. Panowie zaserwują nam znane utwory amerykańskiej sceny rockowej, folkowej i bluesowej.

Więcej

latarnia_morska_data

Dorosły jak latarnia morska

SEMINARIUM INSPIRUJĄCE

Zapraszamy rodziców, wychowawców, opiekunów oraz wszystkie osoby zainteresowane budowaniem relacji opartej na wzajemnym szacunku na seminarium inspirujące “Jakiego przywództwa potrzebują dzieci? Dorosły jak latarnia morska”.

Więcej

plastyczne_przedszkolaki-swieta_data

Plastyczne Przedszkolaki - Święta!

WARSZTATY

Zapraszamy fanów Dominiki Przybylskiej, a także tych, którzy dopiero nimi się staną, na przedświąteczne plastyczne dłubanki.
Dominika w miłym, może nawet śnieżnym nieco klimacie, jak zwykle na wesoło, ale też na bardzo praktycznie, pokaże Wam, jak udekorować Święta.

Więcej

KramMam_data

KramMam, MamTalent

SPOTKANIE INSPIRUJĄCE

ZOBACZ! POSŁUCHAJ! ZAINSPIRUJ SIĘ! Spędź miło czas z miłymi i ciekawymi ludźmi. Kup jakiś fajny produkt rękodzielniczy, skosztuj ciasta domowej roboty, posłuchaj piosenki!
I tak oto wymarzyłam sobie reaktywację dawnego rękodzielniczego „Kramu Mam”, ale w wersji także „Mam Talent”.

Więcej