O nas

O nas

Agata-Nowaczyk-Łokaj

Agata Nowaczyk-Łokaj

Założycielka i właścicielka firmy oraz marki Warsztaty Agaty, a także miejsca warsztatowego o tej samej nazwie. Z pierwotnego wykształcenia prawniczka (UAM), z pasji trenerka improwizacji tanecznych, po przygotowaniu pedagogicznym i długiej drodze edukacji w kilku dziedzinach zawodowych oraz rozwoju osobistego różnymi metodami warsztatowymi i terapeutycznymi. Pasjonatka stosowania metod ruchowych i tanecznych do pogłębiania samoświadomości, uwalniania energii, budowania relacji z sobą i innymi ludźmi. Autorka wielu scenariuszy zabaw edukacyjnych i rozwojowych. W budowaniu i prowadzeniu zajęć dla dzieci towarzyszy jej perspektywa Dziecka, podejście związane ze swobodą wyboru, wzajemnym szacunkiem i oparciem w relacji Dziecko-Dorosły. Zajęcia buduje i prowadzi z inspiracji wieloma metodami, tworząc z tego autorski program. Prywatnie – rogata dusza, którą stać na wiele, mama Wojtka i Kuby.

Inga Schoepe

Osoba odpowiedzialna za funkcjonowanie biura online Warsztaty Agaty, a więc za wszystkie zapisy, mailingi, informacje, wyjaśnienia. Ukończyła Stosunki Międzynarodowe na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, po czym pracowała w bankowości. Jako mama uczestniczyła w zajęciach Warsztatów Agaty ze swoimi dziećmi i stąd początek jej współpracy z nami. Jest odpowiedzialna, zorganizowana i wesoła. Kocha górskie wędrówki oraz chwile zapomnienia nad książką, najchętniej przy kawce i cieście, które piecze w hurtowych ilościach. Mama Łucji i Teodora.

Inga-Schoepe
Alicja-Majewska

Alicja Majewska

Osoba odpowiedzialna za funkcjonowanie lokalu Warsztaty Agaty przy ul. Lodowej, gospodyni i dobra dusza warsztatów. Z wykształcenia krawcowa, jest główną osobą wspierającą zajęcia i współtwórczynią dekoracji. Dba o ład, zaopatrzenie, świeżą kawkę i miłą atmosferę. Niezwykle solidna i obowiązkowa, a do tego bardzo sympatyczna i uwielbiana przez dzieciaki i mamy. Prywatnie mama dorosłych Kuby i Patryka oraz prawie dorosłej Zuzanny, babcia cudnej Julki.

Agnieszka Zbrożek-Gólska

Osoba wspierająca oraz prowadząca zajęcia Rozwojowych Grup Zabawowych, animator zabaw dla dzieci. Studiowała muzykologię na UAM w Poznaniu, z pasji od wielu lat jest masażystką masażu MA-URI. Gra na gitarze, pianinie i bardzo chętnie śpiewa. W relacji z ludźmi bardzo otwarta oraz niezwykle wesoła i energiczna. We wczesnej młodości zapalona harcerka, wciąż uwielbia biwaki, kajaki, rowery, najchętniej odpoczywa na „łonie natury”. Mama dorosłego Andrzeja, nastoletniego Michała i przedszkolnej Natalki, z którą uczęszczała, jako Mama, na zajęcia Warsztatów Agaty.

Agnieszka-Zbrożek-Gólska
Bogumila-Sielach

Bogumiła Sielach

Uczestniczyła z córką Michasią i jej bratem Witkiem w Warsztatach Agaty teraz staje po drugiej stronie jako prowadząca zajęcia Rozwojowych Grup Zabawowych. Ukończyła studia z Pedagogiki Specjalnej i Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka (UAM). Pozytywna, kreatywna i pełna energii. Chętnie spędza czas na świeżym powietrzu, gra w planszówki i poszukuje ciekawych miejsc dla całej rodziny.

Kasia Nowaczek

Prowadząca Zabawy In English dla dzieci w wieku 1-3 w Warsztatach Agaty. Ukończyła anglistykę, dziennikarstwo i komunikację społeczną oraz edytorstwo. Pracowała w Głosie Wielkopolskim, ale zawsze wracała do pracy z dziećmi, m.in. jako nauczycielka języka angielskiego. Zapalona czytelniczka książek dla dużych i małych, od kilku lat pracuje w międzynarodowej platformie blogowej dla miłośników literatury, BookLikes.com. Od pojawienia się w jej życiu małego Aleksandra oszalała na punkcie aktywnego macierzyństwa, jej synek z uśmiechem najpierw uczestniczył a potem jej asystował podczas prowadzenia Zabaw In English w sezonie 2017 w Warsztatach Agaty. Rok 2018/2019 to trzeci sezon Zabaw In English w Warsztatach Agaty.

Kasia-Nowaczek
Anna-Matyja-Bielska

Anna Matyja-Bielska

Z wykształcenia filozof, nauczyciel oraz trener kreatywności. Z zamiłowania fotograf, podróżnik, krawcowa. Prywatnie mama Tosi i Zosi, z którymi uczęszczała na zajęcia Warsztatów Agaty oraz które wychowuje w duchu Rodzicielstwa Bliskości oraz Porozumienia bez Przemocy. Fascynatka fińskiej edukacji. Założycielka Stowarzyszenia Kreatywnego Poznania KreoTeam oraz wolontariuszka w Fundacji Odyseja Umysłu.

Dorota-Wysocka

Dorota Wysocka

Osoba prowadząca zajęcia Rozwojowych Grup Zabawowych. Z wykształcenia pedagożka specjalna (UAM) pracująca na co dzień z dziećmi dotkniętymi autyzmem w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Z. Tylewicza w Poznaniu Przedszkole dla Dzieci z Autyzmem. Wieloletnia harcerka i drużynowa drużyny harcerskiej na poznańskim Łazarzu, wiecznie uśmiechnięta i bardzo zajęta społeczniczka, człowiek z „sercem na dłoni”. Uwielbia biwaki, rowery i wycieczki. Mama Tosi i Zuzi. Zuzia także uczęszczała na nasze warsztaty.

Sprawdź grafik i zapisz się na zajęcia