O nas

Kadra

AGATA nowe

Agata Nowaczyk-Łokaj

Założycielka i właścicielka firmy oraz marki Warsztaty Agaty, a także miejsca warsztatowego o tej samej nazwie. Z pierwotnego wykształcenia prawniczka (UAM), z pasji trenerka improwizacji tanecznych, po przygotowaniu pedagogicznym i długiej drodze edukacji w kilku dziedzinach zawodowych oraz rozwoju osobistego różnymi metodami warsztatowymi i terapeutycznymi. Pasjonatka stosowania metod ruchowych i tanecznych do pogłębiania samoświadomości, uwalniania energii, budowania relacji z sobą i innymi ludźmi. Autorka wielu scenariuszy zabaw edukacyjnych i rozwojowych. W budowaniu i prowadzeniu zajęć dla dzieci towarzyszy jej perspektywa Dziecka, podejście związane ze swobodą wyboru, wzajemnym szacunkiem i oparciem w relacji Dziecko-Dorosły. Zajęcia buduje i prowadzi z inspiracji wieloma metodami, tworząc z tego autorski program. Prywatnie – rogata dusza, którą stać na wiele, mama Wojtka i Kuby.

Martyna Kasperek-Morawska

Prowadząca i wspierająca zajęcia Rozwojowych Grup Zabawowych, animator zabaw dla dzieci. Ukończyła Kulturoznawstwo oraz Audience Development: Rozwój publiczności na UAM w Poznaniu. Uczestniczka Dwulatki: dwuletniej szkoły praktyk animacyjnych organizowanej przez Centrum Praktyk Animacyjnych działających w CK Zamek. Joginka i artystyczna dusza rękodzielniczki, aktualnie zakochana w hafcie. Pozytywna, kreatywna, pełna pasji i energii.

Martyna foto kadra
Kasia_foto_strona

Katarzyna Konatowska

Prowadząca i wspierająca zajęcia Rozwojowych Grup Zabawowych. Mama dwóch mądrych i zabawnych dziewczynek, z którymi również przychodziła do Warsztatów. Ukończyła Administrację publiczną na UAM oraz kursy na animatora i komunikacji wg Gordona. Całą zgromadzoną wiedzę przetestowała na sobie 😉 Pasjonatka bliskościowego podejścia do dzieci, ceniąca sobie szczerość w relacjach. Wolontariuszka, joginka, pożeraczka książek maści wszelakiej. Utrzymywanie balansu to dla niej najtrudniejsze i najpotrzebniejsze co w życiu stara się osiągnąć każdego dnia. Wieczne dziecko z radością odkrywające swoją dziecięca naturę.

Lyubov Plahotnik

Wspierająca Rozwojowe Grupy Zabawowe. Psycholożka, ukończyła Uniwersytet Narodowy im. Tarasa Szewczenko w Kijowie. Mama trójki wspaniałych dzieci, z którymi uwielbia spędzać czas. Na Ukrainie pracowała z niemowlętami i Matkami jako konsultantka laktacyjna oraz z kobietami w ciąży jako doula. Prowadzi również koła kobiece. Kocha fizykoterapię, morze i góry.

lyubov strona www
beata

Beata Cetnarowicz

Prowadząca zajęcia Rozwojowych Grup Zabawowych; z pasji i zamiłowania nauczycielka w CUDownym przedszkolu w Poznaniu. Prywatnie szczęśliwa żona i mama Antka – absolwenta Warsztatów 🙂 Interesuje się psychologią, dąży do spełniania swoich marzeń i ciągłego rozwoju osobistego. Wolny czas spędza z bliskimi, uwielbia gry planszowe, turystykę.

Olga Kutia

Animatorka. Współprowadzi i prowadzi imprezy urodzinowe, bale i zadymy.

olga k

Sprawdź grafik i zapisz się na zajęcia