O nas

O nas

Agata-Nowaczyk-Łokaj

Agata Nowaczyk-Łokaj

Założycielka i właścicielka firmy oraz marki Warsztaty Agaty, a także miejsca warsztatowego o tej samej nazwie. Z pierwotnego wykształcenia prawniczka (UAM), z pasji trenerka improwizacji tanecznych, po przygotowaniu pedagogicznym i długiej drodze edukacji w kilku dziedzinach zawodowych oraz rozwoju osobistego różnymi metodami warsztatowymi i terapeutycznymi. Pasjonatka stosowania metod ruchowych i tanecznych do pogłębiania samoświadomości, uwalniania energii, budowania relacji z sobą i innymi ludźmi. Autorka wielu scenariuszy zabaw edukacyjnych i rozwojowych. W budowaniu i prowadzeniu zajęć dla dzieci towarzyszy jej perspektywa Dziecka, podejście związane ze swobodą wyboru, wzajemnym szacunkiem i oparciem w relacji Dziecko-Dorosły. Zajęcia buduje i prowadzi z inspiracji wieloma metodami, tworząc z tego autorski program. Prywatnie – rogata dusza, którą stać na wiele, mama Wojtka i Kuby.

Inga Schoepe

Osoba odpowiedzialna za funkcjonowanie biura online Warsztaty Agaty, a więc za wszystkie zapisy, mailingi, informacje, wyjaśnienia. Ukończyła Stosunki Międzynarodowe na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, po czym pracowała w bankowości. Jako mama uczestniczyła w zajęciach Warsztatów Agaty ze swoimi dziećmi i stąd początek jej współpracy z nami. Jest odpowiedzialna, zorganizowana i wesoła. Kocha górskie wędrówki oraz chwile zapomnienia nad książką, najchętniej przy kawce i cieście, które piecze w hurtowych ilościach. Mama Łucji i Teodora.

Inga-Schoepe
Martyna foto kadra

Martyna Kasperek

Osoba wspierająca oraz prowadząca zajęcia Rozwojowych Grup Zabawowych, animator zabaw dla dzieci. Studiowała Kulturoznawstwo oraz Audience Development: Rozwój publiczności na UAM w Poznaniu. Uczestniczka Dwulatki: dwuletniej szkoły praktyk animacyjnych organizowanej przez Centrum Praktyk Animacyjnych działających w CK Zamek. Artystyczna dusza malarki i rękodzielniczki, a także wielbicielka przeprowadzania eksperymentów w kuchni. Pozytywna, kreatywna, pełna pasji i energii.

Kasia Nowaczek

Prowadząca Zabawy In English dla dzieci w wieku 1-3 w Warsztatach Agaty. Ukończyła anglistykę, dziennikarstwo i komunikację społeczną oraz edytorstwo. Pracowała w Głosie Wielkopolskim, ale zawsze wracała do pracy z dziećmi, m.in. jako nauczycielka języka angielskiego. Zapalona czytelniczka książek dla dużych i małych, od kilku lat pracuje w międzynarodowej platformie blogowej dla miłośników literatury, BookLikes.com. Od pojawienia się w jej życiu małego Aleksandra oszalała na punkcie aktywnego macierzyństwa, jej synek z uśmiechem najpierw uczestniczył a potem jej asystował podczas prowadzenia Zabaw In English w sezonie 2017 w Warsztatach Agaty. Rok 2018/2019 to trzeci sezon Zabaw In English w Warsztatach Agaty.

Kasia-Nowaczek

Sprawdź grafik i zapisz się na zajęcia