Kamshibai „Stworzenie”

Kamshibai „Stworzenie”

Termin: 2025-03-06 15:30

39,00 

25 dostępnych

Kategorie: , Tag:

Tym razem mamy coś wyjątkowego dla miłośników Gąsienicy AgaAty i Warsztatów Agaty!

Opowieść kamishibai o powstaniu Gąsienicy, inspirowana bajką, która powstała w czasach lockdownu. Historię wymyśliła Agata, a ilustracje stworzyła Martyna.

Czym jest KAMISHIBAI? To teatr ilustracji wykorzystujący do opowieści plansze z obrazkami (front) i tekstem (tył). Są na nich przedstawione kolejne fragmenty historii. Opowiadający widzi z tyłu miniaturkę obrazu pokazywanego publiczności oraz tekst odpowiadający przedstawianej ilustracji. Dodatkowo nadrukowane numerki pomagają w chronologicznym uporządkowaniu stron. Dzięki temu nie trzeba uczyć się historii na pamięć. Jednakże obrazki można wykorzystać do zbudowania własnej historii, nauki kolorów i wielu innych rzeczy.

Zachęcamy do odkrycia początków Gąsienicy AgaAty!

Wymiary: A3

Ilość kart: 11

Grubość papieru: 350 g/m2

Historia jest przedstawiona na 10 ilustracjach umieszczonych na kartach. Opowieść nie ma okładki, dlatego sprzedajemy je wraz z papierową, wiązaną teczką stanowiącą dla niej domek.

 

Koszt dostawy:

  • paczkomat InPost – 13,00 zł
  • przesyłka kurierska – 15,00 zł