Zabawy in English

Rozwojowe Grupy Zabawowe in English

Opis zajęć

Celem Rozwojowych Grup Zabawowych In English jest bezstresowe wprowadzenie dzieci w świat języka angielskiego poprzez osłuchanie ich z językiem przy pomocy zabawy z opiekunem i prowadzącą. Podczas zajęć Zabaw In English skupiamy się na naturalnym wykorzystaniu języka oraz zaangażowaniu wszelkich zmysłów dzieci oraz ich rodziców, dlatego podczas zajęć ruch oraz muzyka są na stałe obecne. Przyswajanie języka odbywa się poprzez gesty i mimikę ciała, taniec, śpiew, zabawy ruchowe oraz naśladownictwo, jest to bardziej zabawa niż tradycyjne lekcje, które u dzieci wieku 2-4 nie sprawdziłyby się.
Podczas zajęć niezbędne jest powtarzanie materiału i sprawdzonych formatów oraz aktywny udział rodziców. Ze względu na formułę zajęć (dziecko + opiekun) wymagane jest zaangażowanie opiekuna podczas zajęć, wtedy ‘nauka’ jest najbardziej efektywna.
Materiał rozszerzany jest powoli oraz stopniowo, u tak małych dzieci nie ma możliwości wprowadzania nowego materiału na każdych zajęciach, potrzebne jest jego utrwalenie oraz ciągłe powtarzanie. Nowości są wprowadzane stopniowo oraz wplatane w zaznajomione już formaty piosenek czy zabaw.
Podczas zajęć wykorzystujemy aranżacje i materiały, które służą nam w pracy we wszystkich rodzajach grup zabawowych.

Staramy się ograniczyć język polski do minimum i większość czasu mówić do dzieci i dorosłych w języku angielskim, tak aby ekspozycja na drugi język była jak największa.

Dla kogo

Dla dzieci w wieku od 2,5 – 5 lat wraz z opiekunami

Czas

90 minut

Sprawdź grafik i zapisz się na zajęcia

Zabawy in English